• Finał Rejonu Szkół Średnich w Piłce Nożnej

• We wtorek 12 kwietnia odbył się Finał Rejonu Szkół Średnich w Piłce Nożnej. Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego z Międzychodu zajęła V miejsce w turnieju. Skład drużyny był następujący: Marcin Talarek, Dawid Leszczyński, Julian Orzeł, Paweł Zacharewicz, Marek Stańko, Kacper Krzyżaniak, Alan Pasch, Jakub Gursz i Jeremi Różyński. Serdeczne gratulacje,  wspaniała gra na boisku. Życzymy kolejnych udanych występów.

• Powiatowy Turniej Piłki Nożnej- Licealiada

• We wtorek 5 kwietnia odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej- Licealiada Chłopców. Nasza szkoła stanęła na najwyższym podium, zajęliśmy I miejsce! Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie reprezentowali: Bartek Biegański, Jakub Gursz, Alan Pasch, Kacper Krzyżaniak, Marek Stańko, Mateusz Skrzypczak, Paweł Zacharewicz, Dawid Leszczyński, Marcin Talarek i Julian Orzeł. Wspaniała gra! Gratulacje i powodzenia na rejonie.

• Dzień bez tornistra

• W piątek 1 kwietnia z okazji Prima Aprilis uczniowie naszej szkoły przyszli bez plecaków. Kreatywność Licealistów nie zna granic. Książki i zeszyty przynieśli w rozmaitych pojemnikach,  z których nie sposób wszystkie wymienić. Pojawiły się np.: poszewki na poduszki, suszarka do prania, odkurzacz, koszyk na zakupy, część samochodowa, wózek dla dziecka, nosidełko, pufa. Serdecznie zapraszamy od galerii zdjęć oraz na FB szkoły.

• Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego
        • ul. gen. Sikorskiego 27 64-400 Międzychód 64-400 Międzychód Poland